logo

Sklep z suplementami Gniezno

W jakich miejscach kupować suplementy?

Prawdopodobnie jeżeli chociaż raz byliśmy na siłowni albo słuchaliśmy rozmów naszych znajomych, którzy na nią kroczą, spotkaliśmy się z tematem okazale pojętych suplementów, a może nawet zauważaliśmy wewnątrz siłowni sklep z suplementami.
Najpopularniejszym suplementem wśród osób chodzących na siłownię jest naturalnie białko. Jest ono podstawowym budulcem tkanek naszego układu, nie ma wobec tego co się dziwić, że stawiane jest na postumencie. 
Białka możemy podzielić na 3 warianty – koncentraty, izolaty i hydrolizaty. Różnią się one tzw. „zawartością białka w białku” czyli ile procent składu stanowi czyste białko a ile dodatki. Najlepszy jest hydrolizat, więc bez trudu się domyślić, że jest najdroższy z tych 3 typów. Może być nawet kilka razy droższy aniżeli naturalne białko typu WPC a więc koncentrat. 
Jeśli znajomi z siłowni urobią nas już, że białko jest wymagane do rozbudowy naszej muskulatury z pewnością będziemy pragnęli zacząć również je stosować. Tylko gdzie nabyć białko?
Najlepszym miejscem dla tego typu zakupów jest doświadczony sklep z suplementami, w którym posiadamy pełne przekonanie, iż artykuł jest wysokiej jakości. Dodatkowo osoby pracujące w tego rodzaju sklepach wielokrotnie z ochotą służą nam pomocą i mają istotną wiedzę na ten temat. 
Suplementacja musi być dobrana subiektywnie dla każdej zaintrygowanej osoby. Ogólnikowo przyjmuje się, że białko nikomu nie zaszkodziło, jednakże będąc na etapie redukcji lepiej wybrać izolat czy hydrolizat – a na masie koncentrat. Dodatkowo dochodzą wszystkie witaminy oraz minerały, czyli nieśmiertelne na siłowni – magnez, potas i cynk.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

YOU MAY LIKE